"Nadziei Blask"
Świateczny Dzień Otwarty

 

Święta Bożego Narodzenia to czas, który łączy wszystkich ludzi i skłania do refleksji, to czas, w którym uświadamiamy sobie, jak ważne jest nie być samotnym i mieć wokół siebie bliskie nam osoby. Okres oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku. Dlatego też tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką nauczycieli. Nie inaczej było i w tym roku.

22 grudnia uczniowie klas 6a oraz 6b pod kierunkiem pań: Kingi Warzechy, Natalii Macięgi oraz siostry Barbary Koziany mieli możliwość zaprezentowania swoich zdolności artystycznych, aktorskich, wokalnych i muzycznych. W pięknej scenografii i w specjalnie przygotowanych kostiumach wprowadzili zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. Przedstawienie przeplatane było kolędami, pastorałkami. także w wykonaniu uczniów.

Po występie Pani Dyrektor Maria Mróz, w związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia i nadchodzącym Nowym Rokiem złożyła wszystkim życzenia świąteczne oraz zaprosiła uczniów na wspólne kolędowanie i wigilie z wychowawcami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


© Zespół Szkolno - Przedszkolny w Spytkowicach
34 - 116 Spytkowice ul. Szkolna 14
e-mail: zsspytkowice@poczta.onet.pl
telefon:( 033) 8791814
Prowadzenie strony: Bogusława Huba   
                                Bożena Maciasz
Współpraca: Stanisława Folga - Kostka     Ilona Knapik  
 

 

[POWRÓT]