Konkurs na materiał filmowy pod tytułem

„Czad i ogień. Obudź czujność”

   Nauczyciele naszej szkoły podnoszą wciąż swoja kwalifikacje, biorąc udział różnych formach dokształcania , a następnie angażują chętnych uczniów w różne działania.

   Po ostatnich warsztatach dot. tworzenia filmów różnego rodzaju, zainspirowałam uczniów do nagrania spotu reklamowego. Pogadanki na temat: Co to jest czad?, Jakie nosi ze sobą zagrożenie czad i ogień? , Jak udzielać pierwszej pomocy poszkodowanym? były tematem tworzenia projektu z filmików, zdjęć zrobionych w różnych sytuacjach, to nagrania instrumentalne, zabawa kluczowymi słowami języku angielskim i niemieckim. Kilkanaście godzin spotkań na zajęciach dodatkowych zakończyliśmy – jak dla mnie już wielkim sukcesem: nagraliśmy wartościowy spot reklamowy, jeden spośród 420 nadesłanych. Wspaniałą grupę utworzyli: Oskar Mostowik, Mateusz Mostowik, Jakub Zwydak kl. I a, Julia Jędrocha, Daria Byrska, Aleksandra Mroczek, Weronika Simik z kl. II a, Mateusz Grubka, Mateusz Szarek kl II b.
Spot wysłaliśmy na Ogólnopolski Konkurs dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych na najlepszy materiał filmowy pod tytułem „Czad i ogień. Obudź czujność” organizowany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych
i Administracji.
   W imieniu uczniów i swoim zapraszam do obejrzenia spotu.
                                                                                                                                M.M

poniżej link do spotu:

 

 

 

 

 

 


© Zespół Szkolno - Przedszkolny w Spytkowicach
34 - 116 Spytkowice ul. Szkolna 14
e-mail: zsspytkowice@poczta.onet.pl
telefon:( 033) 8791814
Prowadzenie strony: Bogusława Huba, Bożena Maciasz, Michał Chrząszcz
Współpraca: Stanisława Folga - Kostka     Ilona Knapik  
 

 

[POWRÓT]