ABSOLWENCI GIMNAZJUM  W SPYTKOWICACH

2004/2005

 

klasa III a

klasa III b

klasa III c

   wych.: Józef Bodzenta    wych.: Joanna Fabin     wych.: Anna Kołodziej

 1. Barańska Judyta

1. Balonek Bartosz

 1. Chmielarczyk Karolina

 2. Bryła Beata

2. Chlebicki Aleksander

 2. Ciepły Marta

 3. Cichoń Piotr

3. Chlebicki Stanisław

 3. Dzidek Damian

 4. Dębska Angelika

4. Chodacka Joanna

 4. Dzidek Mariusz

 5. Filipek Marcin

5. Faber Joanna

 5. Dzidek Zbigniew

 6. Folga Adrian

6. Fabin Kalina

 6. Gębczyk Ewelina

 7. Głąb Marceli

7. Góral Wojciech

 7. Hercog Sylwia

 8. Grondalczyk Judyta

8. Gwiżdż Beata

 8. Jagiełło Anna

 9. Kaczkoś Barbara

9. Jędrocha Marlena

 9. Korpała Joanna

10. Jędrocha Paulina

10. Kapusta Marcelina

10. Koza Mateusz

11. Kajfasz Damian

11. Knapik Krzysztof

11. Kozioł Adrian

12. Kapelan Teresa

12. Kozioł Sabina

12. Krajdocha Dawid

13. Księżarczyk Sławomir

13. Kozioł Szczepan

13. Księżpolska Sylwia

14. Kubarek Anna

14. Krupa Paweł

14. Kwarciak Anna

15. Mamoń Radosław

15. Kulawik Karolina

15. Łabędź Anna

16. Masłowski Daniel

16. Łąka Katarzyna

16. Meres Radosław

17. Michałek Agnieszka

17. Niemczak Piotr

17. Nidecka Małgorzata

18. Mostowik Magdalena

18. Prorok Damian

18. Ogrodnik Kamil

19. Nowak Andrzej

19. Przystał Anna

19. Paduchowski Dawid

20. Osoba Michał

20. Przystał Przemysław

20. Paździor Monika

21.Ścigaj Marcelina

21.Skwarczyńska Renata

21.Pieczonka Mariola

22. Wołek Krzysztof

22. Śliwa Łukasz

22. Przejczowski Łukasz

23. Wyrwont Monika

23. Tomska Magdalena

23. Sahajdak Ilona

24. Załusińska Katarzyna

24. Walus Barbara

24. Szarek Damian

25.Zak Joanna

25.Wojtacha Sylwia

25.Wilczak Natalia

 

26. Klimaszewska Magdalena

 

 

 


© Zespół Szkolno - Przedszkolny w Spytkowicach
34 - 116 Spytkowice ul. Szkolna 14
e-mail: zsspytkowice@poczta.onet.pl
telefon:( 033) 8791814
Prowadzenie strony: Bogusława Huba   
                                Bożena Maciasz
Współpraca: Stanisława Folga - Kostka     Ilona Knapik