ABSOLWENCI SZKOŁY PODSTAWOWEJ W SPYTKOWICACH

1958/59    1959/60   1960/61

 

       rok szkolny 1958/59

rok szkolny 1959/60 

 rok szkolny 1960/61
klasa VII klasa VII klasa VII

wych.: Rozalia Kobylińska

    wych.: Janina Śliwińska

    wych.: Rozalia Kobylińska

 1. Augustyniak Edward

 1. Balonek Władysława   

 1. Byrski Władysław

 2. Burzyca Zdzisław

 2. Cieślik Stanisław

 2. Cichoń Janina

 3. Czyżewicz Krystyna

 3. Figa Krystyna

 3. Dzidek Stanisław

 4. Folga Tadeusz

 4. Foryś Maria

 4. Figa Olga

 5. Gębczyk Edward

 5. Gawęda Józef

 5. Gaudyń Halina

 6. Głąb Janina

 6. Gawęda Stanisław

 6. Giermek Adam

 7. Gołba Mieczysław

 7. Gołba Leokadia

 7. Giermek Janina

 8. Hojowska Józefa

 8. Górecka Janina

 8. Głąb Aleksandra

 9. Kajfasz Janina

 9. Jakubik Emilia

 9. Górecka Józefa

10. Kołodziej Tadeusz

10. Jędrocha Józef

10. Górecki Władysław

11. Kornaś Józef

11. Jura Stanisława

11. Habczyk Czesława

12. Kornaś Maria

12. Kajfasz Janina

12. Hojowska Barbara

13. Kornaś Władysława

13. Karp Krystyna

13. Kaszuba Rozalia

14. Kozioł Stanisława

14. Kaszuba Józef

14. Knapik Anna

15. Krystian Janina

15. Kornaś Henryk

15. Knapik Witold

16. Kubarski Stanisław

16. Krystian Stanisław

16. Kornaś Józefa

17. Kucharska Stanisława

17. Krystian Władysław

17. Kornaś Karol

18. Kuźma Adam

18. Kubarska Maria

18. Kornaś Stanisław

19. Macuda Janina

19. Kubiczek Adam

19. Kozioł Stanisława

20. Macuda Zofia

20. Marek Sylwester

20. Krystian Józef

21. Mamoń Janina

21. Michalska Czesława

21. Kulawik Stanisław

22. Mostowik Janina

22. Michalska Józefa

22. Łąka Maria

23. Mostowik Mieczysław

23. Mocniak Adam

23. Mamoń Bogumiła

24. Mrowiec Stanisław

24. Niciarz Janina

24. Marek Jan

25. Pindel Józef

25. Orda Józef

25. Mędrysa Mieczysław

26. Pyrek Tadeusz

26. Orda Władysław

26. Mocniak Alina

27. Sibik Stanisław

27. Przystał Franciszek

27. Mruczek Andrzej

28. Skwarczyńska Danuta

28. Pułecka Anna

28. Mruczek Feliks

29. Skwarczyńska Zofia

29. Sendera Tadeusz

29. Niesyczyńska Anna

30. Szymocha Anna

30. Skwarczyński Tadeusz

30. Nocula Anna

31. Śmiechowicz Kazimierz

31. Sołtys Stanisław

31. Ogrodnik Józef

32. Tomski Józef

32. Sołtys Tadeusz

32. Sendera Mieczysław

33. Węgrzyn Adam

33. Stańczyk Franciszek

33. Skwarczyński Henryk

34. Wikłacz Stanisława

34. Szczerbik Stanisław

34. Skwarczyński Zygmunt

35. Źróbek Irena

35. Szymocha Adam

35. Szarek Edward

 

36. Szymocha Barbara

36. Śmiechowicz Wiktoria

 

37. Warzecha Józef

37. Węgrzyn Jan

 

38. Warzecha Stefania

38. Wierdonek Anna

 

39. Warzecha Tadeusz

39. Zięba Halina

 

40. Włodarska Rozalia

40. Żuczek Helena

 

41. Wójcik Tadeusz

 
 

42. Wywrot Czesława

 

 

 


© Zespół Szkolno - Przedszkolny w Spytkowicach
34 - 116 Spytkowice ul. Szkolna 14
e-mail: zsspytkowice@poczta.onet.pl
telefon:( 033) 8791814
Prowadzenie strony: Bogusława Huba   
                                Bożena Maciasz
Współpraca: Stanisława Folga - Kostka    
Ilona Knapik