ABSOLWENCI SZKOŁY PODSTAWOWEJ W SPYTKOWICACH

1999/2000

 

klasa VIII a klasa VIII b klasa VI a klasa VI b

  wych.: Małgorzata Gałecka

     wych.: Joanna Fabin

wych.: Józef Bodzenta wych.: Ireneusz Młynarczyk

 1. Badura Marcin

 1. Bęgziak Wojciech

 1. Balonek Marcin     

 1. Augustyniak Dariusz

 2. Dzidek Michał

 2. Furlaga Andrzej

 2. Barcik Konrad

 2. Balonek Krzysztof

 3. Glistak Małgorzata

 3. Gołba Beata

 3. Folga Klaudia

 3. Dzidek Grzegorz

 4. Godziszko Michał

 4. Gołba Janusz

 4. Gawęda Samanta

 4. Gajowy Marek

 5. Kajdas Agnieszka

 5. Jędrocha Kamil

 5. Gawron Dawid

 5. Gawęda Krzysztof

 6. Kolasa Barbara

 6. Kornaś Klaudia

 6. Glistak Barbara

 6. Górecki Grzegorz

 7. Kozak Katarzyna

 7. Kozioł Anna

 7. Góral Michał

 7. Jędrocha Łukasz

 8. Kuglin Marcelina

 8. Księżarczyk Przemysław

 8. Janik Joanna

 8. Knapik Katarzyna

 9. Łąka Justyna

 9. Kulawik Krzysztof

 9. Jędrocha Justyna

 9. Korpała Bernadetta

10. Mazur Marcin

10. Kwiecień Marcin

10. Krupa Marcelina

10. Kowalski Karol

11. Meres Przemysław

11. Łąka Ewelina

11. Łabaj Justyna

11. Kowalski Paweł

12. Michalska Magdalena

12. Mamoń Anna

12. Łabędź Grzegorz

12. Kozioł Adam

13. Mocniak Janusz

13. Meres Marcelina

13. Łąka Katarzyna

13. Krężołek Przemysław

14. Radoń Adam

14. Niemczak Grzegorz

14. Łąka Mariusz

14. Kulińska Agnieszka

15. Rąpel Marcin

15. Odrzywolska Ewelina

15. Maślona Dominik

15. Mamoń Ewa

16. Sarad Jan

16. Pióro Michał

16. Matias Grzegorz

16. Pamuła Tobiasz

17. Skwarczyńska Magdalena

17. Przystał Jolanta

17. Michałek Grzegorz

17. Rybarski Grzegorz

18. Sołtys Piotr

18. Suski Marcin

18. Mocniak Marlena

18. Sołtys Konrad

19. Szymocha Magdalena

19. Szarek Sławomir

19. Paździor Tomasz

19. Stańczyk Anita

20. Szymocha Radosław

20. Szewczyk Malwina

20. Pióro Paulina

20. Tomska Agnieszka

21. Szymocha Tomasz

21. Talaga Michał

21. Skwarczyński Sebastian

21. Tuchowski Paweł

 

22. Wojtacha Marcin

22. Sołtys Maciej

22. Warzecha Paweł

   

23. Srokosz Marian

23. Wojna Edyta

   

24. Szymocha Marek

24. Źróbek Sylwia

   

25. Ściera Sabina

25. Żak Mateusz

   

26. Wołek Estera

 

 

 


© Zespół Szkolno - Przedszkolny w Spytkowicach
34 - 116 Spytkowice ul. Szkolna 14
e-mail: zsspytkowice@poczta.onet.pl
telefon:( 033) 8791814
Prowadzenie strony: Bogusława Huba   
                                Bożena Maciasz
Współpraca: Stanisława Folga - Kostka     Ilona Knapik